Батьки стверджують, що діти в школах навчаються гірше - roditeli utverzhdayut chto deti v shkolax tupeyut i uchat ix na domu 42739 0В освітній сфері США визначилася тривожна тенденція. Американська громадськість так незадоволена шкільною системою навчання, що батьки все частіше відкидають державні навчальні заклади, воліючи, щоб діти отримували освіту вдома.

У доповіді департаменту освіти йдеться, що, починаючи з 1999-го року, кількість дітей, які вчаться писати і рахувати за допомогою мам і тат, а не педагогів, збільшилася на 75 %. У цілому, батьки в сім разів частіше стали надавати перевагу так званій домашній освіті, ніж зарахуванню дитини до першого класу середньої школи. Такі діти поки становлять лише 4% від усіх дітей шкільного віку по країні.

Різке зростання популярності домашньої освіти експерти пояснюють тим, що міфи про такий вид навчання були розвіяні. І думки, що вдома дитина не може отримувати повноцінних знань, виявилися безпідставними. Це довели самі діти, які навчалися в домашніх умовах і склали іспити не гірше звичайних школярів, а навіть з кращим середнім балом. Крім того, вдома дитина відчуває себе спокійно, там немає поділу за статевою, етнічною ознакою або за рівнем доходів, у той час як в школі  доводиться боротися за місце під сонцем, повідомляє інформаційний портал.

Є ще один плюс в домашній освіті – економічний. Витрати на навчання дитини вдома, за підрахунками фахівців, становлять від 500 до 600 доларів, порівняно з 10 000 доларів на рік, що доводиться витрачати на учня середньої школи.

Високий рівень знань учнів, які отримали освіту вдома, визнають і кращі коледжі країни. Вони без проблем зараховуються до вишів і показують там результати, чи не найкращі, ніж абітурієнти, які навчалися в державних або приватних школах. Наприклад, Массачусетський технологічний інститут, Гарвард, Стенфорд і інші імениті вищі навчальні заклади активно вербують «домашніх» хлопців.

Аналогічним чином звалився ще один поширений міф про те, що діти, які одержували знання не в школі, були позбавлені можливості соціалізуватися. За даними опитування інституту, що займається дослідженням проблем і питань домашньої освіти, учні, які одержували знання вдома, легше адаптуються в суспільстві, ніж їх однолітки, і демонструють задатки людей «здорових в соціальному, психологічному та емоційному плані».

За матеріалами FederalPost 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *