Цими вихідними в столиці відбувся перший тур Відкритого чемпіонату з пляжного волейболу серед жіночих команд, організованого Центром розвитку пляжного волейболу. У спортивних змаганнях взяли участь 15 команд з України та Білорусі. Захід відбувся на одному з пляжів у Гідропарку.

По завершенні першого туру визначено три команди-переможці:

1 місце – Шумейко Наталля та Чекмарьова Ксенія (Україна);

2 місце – Коваленко Катя та Петрова Оксана (Україна);

3 місце – Кучук Вероніка та Негребецька Яна (Україна).

Учасники, які посіли призові місця, отримали медалі, дипломи та подарункові сертифікати.

Другий тур чемпіонату відбудеться у Києві 6 – 7 липня, третій – наприкінці літа.

Метою проведення чемпіонату є популяризація волейболу серед населення, розширення аудиторії, залучення підростаючого покоління до регулярних занять волейболом і подальший розвиток пляжного волейболу в регіонах країни.

У Києві стартував Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд - 011У Києві стартував Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд - 02У Києві стартував Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд - 03У Києві стартував Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд - 04У Києві стартував Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд - 05У Києві стартував Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд - 06У Києві стартував Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд - 07У Києві стартував Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед жіночих команд - 08

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *