Нова методика: що їсти, аби чада були розумними - b21В Європі з’явилася на світ перша дитина, зачата за новою методикою – спеціальна дієта, що передбачає вживання спеціальних продуктів, щоб чадо було розумнішим. Крім цього, з’ясувалося, що за судинами сітківки можна судити про рівень IQ.

Список продуктів, що рекомендують:

Риба: Експерти відзначають, що омега-3 жирні кислоти, які містяться в жирній рибі, як сардини, лосось і макрель, здійснюють позитивний вплив на загальний стан здоров’я і особливо на стан мозку. Щоб запобігти втраті пам’яті, жирну рибу слід включати в своє меню щонайменше двічі на тиждень.

Листові овочі:  Також корисна їжа для нашого мозку. Так, високим вмістом антиоксидантів, як вітамін С і бета-каротин, відрізняються шпинат і брокколі. Вони також містять фолієву кислоту, яка, як відомо, відповідає за швидкість сприйняття інформації і за те, як швидко ми її згадуємо.

Яйця: Багаті мінералами і вітамінами, яйця маютьстати частиною дієти. Вони багаті на йод, який покращує здатність вирішувати завдання, залізом, яке допомагає формуватися червоним кров’яним клітинам, що приносять кисень у мозок і вітаміном В12.

Зелений чай: Мозок майже на 80% складається з води, а це означає, що для того, щоб він добре працював, потрібно дотримуватися достатньої кількості рідини, включаючи зелений чай. За словами дослідників, зелений чай підвищує розумову активність, покращує пам’ять, тоді як антиоксиданти, що містяться в ньому, знижують ризик розвитку деменції.

Шоколад: Продукт багатий на флавоноїди, які стимулюють утворення нових нейронів у головному мозку, припливу крові. На думку фахівців, помірне споживання темного шоколаду сприяє поліпшенню когнітивних здібностей.

 За матеріалами IVONA

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *