Про переваги використання електронного студентського квитка нам розповів Антон Шаперенков, директор роздрібного банку VAB Банку

Нові можливості для студентів – електронний студентський квиток - Rekl 
– Наскільки нині актуальний такий продукт, як електронний студентський квиток? Чи працює VAB Банк у цьому напрямі, яких успіхів досяг?

– Електронний студентський квиток – це інноваційний продукт, у якому реалізовані новітні технології та який широко використовується в усьому світі. VAB Банк був одним з перших банків, який в 2011 році впровадив електронні студентські квитки для Миколаївського коледжу культури і мистецтв. З початком навчального року, у вересні, це питання стає дуже актуальним, особливо в рамках виданого Міністерством освіти і науки України наказу № 575 від 22 травня 2013 року, в якому надаються рекомендації щодо впровадження електронних студентських квитків для вищих навчальних закладів України для зручності нарахування стипендій та обліку студентів.

– Розкажіть докладніше про цей цікавий продукт?

– Хочу зазначити, що електронний студентський квиток – це унікальний комбінований продукт, який має дві основні функції, – звичайного студентського квитка як основної ідентифікації студента і платіжної картки Visa Classic. Цю картку можна вільно використовувати при розрахунках у торговельно-сервісній мережі та в Інтернеті, а також – знімати готівку в мережі банкоматів банку – на цю картку нараховується стипендія.

Також на картку можна отримувати зарахування від батьків і друзів з інших міст України. Окрім іншого, електронний квиток дає право на отримання пільг на державний транспорт, купівлю квитків у кінотеатрах та ряд інших привілеїв.

– Чи надійно захищений і зручний у використанні такий квиток-картка?

– У цьому продукті використана так звана гібридна технологія. Наявність чипа – як найбільш захищена технологія – зводить до мінімуму будь-які спроби шахрайства з платіжними картками. Таким чином, банк гарантує найвищий ступінь надійності для студентських квитків за умови дотримання елементарних правил. У разі втрати чи крадіжки, електронний студентський квиток можна заблокувати, зателефонувавши до контакт-центру банку або самостійно в Інтернет-банкінгу, а відновленню він підлягає в максимально короткий термін.

– З якими навчальними закладами Ви працюєте?

– Ми випустили близько 20 тисяч карток для 12 навчальних закладів по всій Україні, серед яких: НТУУ “Київський політехнічний університет”, Одеська національна академія зв’язку, Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, Кіровоградський національний технологічний університет, Чернігівський державний технологічний університет та інші.

– Які переваги має електронний студентський квиток для ВНЗ? 

– Насамперед, це можливість зекономити на випуску електронних студентських квитків. Також – зручність та оперативність при зарахуванні стипендії. Відомість на зарахування стипендії залежно від програмного забезпечення ВНЗ формується бухгалтером автоматично, що значно спрощує процедуру та робить її абсолютно безпечною, адже зникає потреба у перевезенні готівки. Так, нам є що запропонувати навчальним закладам – наші умови конкурентні та вигідні.

– Які переваги, на відміну від звичайного студентського квитка, дає електронний студентський квиток?

– Передусім – зручність. Адже отримання електронного студентського квитка та 5 років обслуговування – є безкоштовною послугою. Крім того, можливість отримання доходу від розміщення коштів у розмірі 3 % річних, можливість оформлення додаткової картки до рахунку за бажанням студента, розрахунки в торговельно-сервісній мережі – безкоштовно, підключення та здійснення внутрішніх платежів в Інтернет-банкінгу – безкоштовно, отримання пільг на державні види транспорту тощо.

Хочу зазначити, що такі продукти привчають молодих людей до фінансової грамотності, культури обслуговування у банківській установі, навчають управляти своїми коштами та навіть отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків.

Наголошую, це взаємовигідна співпраця як для банку, так і для ВНЗ.

Банк розширює свою клієнтську базу, ознайомлює зі своїми продуктами, багато студентів приходить до нас і відкриває депозитні вклади, приводять друзів та батьків. Зокрема, з моменту запуску електронних студентських квитків студенти відкрили близько 200 рахунків за іншими банківськими послугами.

– Чи пропонує VAB Банк своїм клієнтам інші карткові продукти, крім студентських квитків? Чим ви можете зацікавити своїх клієнтів?

– Усі наші клієнти, в тому числі студенти та їх батьки, можуть скористатися широкою картковою продуктовою лінійкою VAB банку. Зокрема, для накопичення ми пропонуємо картку «Заощадження», для розрахунків – картку «Покупця», для швидкого та зручного переказу коштів картку «Перекази», а також елітні карткові продукти класу Platinum та Gold.

З 10 червня 2013 року до Дня народження VAB Банку ми запускаємо акційну картку «Подарунок», у рамках якої клієнт отримує підвищені відсотки, подарунок у вигляді безкоштовної додаткової картки та інші подарунки і переваги.

Також клієнти, що відкрили депозит з 10 червня, отримують можливість узяти участь у розіграші 3-х поїздок на батьківщину депозитів – Англію, Швейцарію, Японію і на власному досвіді відчути те, що VAB Банк прагнув передати у своїх депозитних продуктах, а саме: точність, надійність та досконалість.

 

Детальніше на офіційному сайті: http://vab.ua/ukr/personal/deposits_cash/programs/present/

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *