Сир захищає зуби від карієсу - syr1Сир, на відміну від інших молочних продуктів – йогурту або молока, здатний захищати зуби від карієсу, нейтралізуючи кисле середовище в порожнині рота і тим самим відновлюючи кислотно-лужний баланс.

Відомо, що порушення кислотно-лужного балансу в порожнині рота у бік підвищення кислотності, що зазвичай буває після вживання багатої на вуглеводи їжі, створює сприятливе середовище для розвитку патогенних мікроорганізмів і у результаті – карієсу.

Під час експерименту 68 підлітків віком від 12 до 15 років були розділені на три групи. Одну групу просили з’їсти денну порцію сиру чеддер, другу – несолодкого йогурту, а третю – випити склянку молока, попередньо прополоскавши їм рот. Рівні рН на бактеріальному зубному нальоті учасників вимірювалися до вживання молочних продуктів, а також через 10, 20 і 30 хвилин після нього.

Було встановлено, йогурт і молоко абсолютно не вплинули на рівень кислотності, на відміну від сиру – у тих, хто його жував, кислотно-лужний баланс в ротовій порожнині стрімко відновлювався.

На думку авторів, позитивний ефект сиру пояснюється тим, що цей ферментований молочний продукт частково нейтралізує кисле середовище. Крім того, в процесі його пережовування підвищується слиновиділення, що природним чином сприяє підтримці нормального рівня рН. Автори також виявили, що в результаті вживання в їжу сиру на зубній емалі з’являється захисна плівка, що може посилювати антикарієсний ефект цього продукту.

За матеріалами MEDпортал

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу