Акція проходила у межах реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти, обласного проекту «Я – першокласник!» з метою забезпечення можливостей для підвищення самооцінки, розвитку навичок саморегуляції емоційних станів, тривожності, комунікативних умінь та сприяння процесу становлення позитивних відносин у дитячій групі, зміцнення психологічних та емоційних стосунків між дорослими і дітьми.

В акції взяло участь майже 15 тисяч першокласників усіх загальноосвітніх навчальних закладів області.

Матеріали про проведення акції «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» (презентації, сценарії заходів, фотоматеріали, висновки учителів) засвідчили, що першокласники оволоділи навичками каліграфічного письма, культурою оформлення письмових робіт, гігієнічними правилами письма в зошитах, а також у дітей сформувалась творча активність.

Під час проведення акції школярам дали можливість самоствердитись у колективі (проведено зустрічі-ігри «Будьмо знайомі»), спробувати набути адекватної позитивної самооцінки (практична робота: виставка малюнків «Мій автопортрет», бесіда «Розкажи про себе»), стати гуманістично спрямованими (монопроекти «Радій за мене, як я за тебе», «Сюрприз від щирого серця»), презентувати свої добрі справи (акції «Буде наша ялинонька жити», «Я простягаю руку допомоги», «Дивись, не забудь: людиною будь»).

Першокласники працювали в зошитах, на титулі яких розміщували емблему акції. Оцінювання робіт здійснювалось вербально, вчителі використовували різноманітні прийоми заохочення.

На завершення акції в усіх загальноосвітніх навчальних закладах проведено підсумкове свято «Мій перший найкращий зошит – мій перший успіх», на якому кожен першокласник презентував свій творчий доробок та отримав пам’ятний диплом.

Акція «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» допомогла першокласникам успішно адаптуватися до навчання, знизити рівень тривожності, подолати негативні емоційні стани в оволодінні навичками письма, забезпечити гуманізацію міжособистісних стосунків дітей та дорослих.

За творчий підхід до організації та проведення акції «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» та особистий внесок у розвиток і вдосконалення роботи початкової школи за умов впровадження нового змісту Державних стандартів початкової загальної освіти оголошено подяку 500 учителям початкових класів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *