Школяр виграв 9 тисяч гривень у фотоконкурсі - 5df28294be16-річний вінничанин  Владислав Вережан переміг у міжнародному фотоконкурсі серед школярів у Туреччині. На конкурс предствавив 5 робіт. Нагороду здобула фотографія із зображенням батька та сина, які сплять. У якості приза отримав 9 тис. грн.

«Вперше брав участь у конкурсі. Фото, яке виграло, торік зробив на відпочинку у Криму. Зайшов до друзів і побачив, як тато приліг поруч зі своїм п’ятимісячним сином, от і сфотографував їх, — каже Владислав. — Коли приїхав із Туреччини, одразу зателефонував їм і повідомив, вони були в захваті».

Вережан навчається у Вінницькій школі №21. Фотографією займається близько року у студії фотографа Дмитра Томсона.

«Конкурс проходив у місті Бурса. Потрібно було представити фотокомпозиції протилежностей. Із п’яти представлених моїх робіт до фіналу пройшло дві — »Світло-тінь” та «Високий-низький», яка й перемогла, — розповідає Владислав. — Завдяки педагогу-огранізатору моєї школи Олександру Вихованцю роботи потрапили на конкурс. Він їх відібрав, назвав і відіслав на конкурс”.

Ще Вережан займається спортом — воротар збірної школи із футболу.

«Приємно, що робота з Вінниці стала першою у всій Європі. Тепер фото прикрашатиме стіну муніципалітету Бурси. Приз дали турецькими лірами — дві тисячі, це майже девять тисяч гривень. Думаю, на половину із них встановлю нові двері до актової зали своєї школи. Бо вони там дуже старі. На решту грошей куплю подарунки молодшій сестрі, які вона забажає».

За матеріалами сайту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *