Як скласти ЗНО – ексклюзивні поради від тричі 200-бальниці - Grycaichuk KAtya1Цього тижня випускники складатимуть ЗНО із трьох предметів: російської мови, математики і географії. Позаду залишився найважливіший і наймасовіший тест з української мови й літератури, хімії та іноземних мов. Абітурієнти вже звикли до цьогорічного нововведення – металошукачів, жваво обговорюють подальші етапи вдосконалення тестів, зокрема, введення завдань із відкритою відповіддю. Як зовнішнє незалежне оцінювання оцінюють ті, хто вже пройшов усі його етапи. «ПедПреса» поспілкувалась із випускницею столичної школи, Катериною Грицайчук, яка два роки тому встановила рекорд – написала на 200 балів три тести: українську і французьку мови та історію України.

– Після трьох тестів по двісті виші, напевно, змагались за тебе, кожному хотілося, щоб ти була серед студентів. Кого ж обрала ти і чи не розчарована зараз вибором?

– Я вступила до Інституту Філології КНУ ім. Т. Шевченка на спеціальність французька філологія. Вже другий курс. Якщо все складеться добре – буду професійним лінгвістом. Щиро кажучи, одразу після тестів обирати було доволі складно. Тобто я добре розуміла, що я все-таки гуманітарій, а не фізик чи хімік, проте я не знала,  чи правильний вибір я роблю. Тоді розглядалась і журналістика, і філологія, і навіть юриспруденція… Зупинилася на лінгвістиці. І не шкодую, адже навчання мені справді до вподоби: як теоретичні аспекти дослідження мови та літератури, так і прикладні (викладання, практика перекладу) неймовірно цікаві! Мабуть, це також різновид щастя — займатися тим, що тобі подобається, ще й отримувати за це гроші. Продовження інтерв’ю читайте тут…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *