Формула успіху на ЗНО. Математика - matematykaМатематика за популярністю на ЗНО цьогоріч випередила історію України і зайняла другу позицію після української мови і літератури. Це свідчить про націленість української молоді на технічну сферу. Тест із математики абітурієнти писатимуть уже цього тижня. Через величезну кількість заявок оцінювання розділили на дві сесії – 12 та 13 червня. Завдання кожної ідентичні за складністю.

Тест із математики охоплюватиме 33 питання, на які відведено 150 хвилин. Тести поділені на три категорії, що оцінюються за спеціальними шкалами.Формула успіху на ЗНО. Математика - trans

Це завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності та завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Максимальна кількість балів за повністю виконаний тест – 54. Опісля вони перерахуються за 200-бальною шкалою. Нагадуємо, що оцінка за ЗНО з математики є рейтинговою, тобто встановлюється відповідно до найкращого результату.

Напередодні ЗНО з математики педагоги радять зосередитися і зібратися. «Хоча здається що вже нічого не можна змінити – як вивчили матеріал так і буде, бо мало залишилось часу для корекції своїх знань. Але при правильній самоорганізації ще можна «розкласти здобуті знання на полички», щоб на іспиті швидко ними скористатись» – розповідає «ПедПресі» Надія Іванець, учителька математики Львівської школи №3.

Насамперед математики радять звернути увагу на формули та властивості. Чим більше їх знає абітурієнт, тим легше розв’язати задачі. За словами пані Іванець – у тестовій частині діти часто припускаються помилок саме через незнання основних, базових формул. Знання потрібно систематизувати і першочергово повторити навчальний  матеріал з таких тем: формули скороченого множення; властивість степеня з від’ємним показником; властивості логарифмічної, степеневої, показникової та тригонометричних функцій, перетворення графіків функцій; теореми Піфагора, Фалеса, синусів та косинусів; наслідок з теореми синусів; формули для знаходження площ геометричних фігур; формули радіусів вписаних і описаних кіл правильних фігур та різностороннього трикутника.

Та окрім вивчення матеріалу, потрібно навчитися заспокоюватися. Саме спокій під час ЗНО має величезне значення. «Якщо у вашій душі тривога, то є велика ймовірність того, що ви забудете або вчасно не пригадаєте необхідні формули для розв’язання того чи іншого завдання. А в стані спокою можна пригадати навіть те, що, здавалось, і не знаєш», – каже Надія Іванець.

Також важливо вміти читати завдання. Адже якщо уважно прочитати, то «між рядками» можна знайти додаткові дані та використати для розв’язання задач. При виборі відповіді на тестові завдання теж потрібно бути дуже уважними, бо саме незначні деталі можуть відділити вас від омріяних 200 балів.

«Боріться за кожний бал! Отже, використайте останні дні на всі 100!»- додає математик.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *