За ініціативи Українського державного центру позашкільної освіти та безпосередньої підтримки Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді у місті Марганці відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків).

Цьогоріч змагалися за перемогу юні авіамоделісти з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської областей та міст Марганця і Нікополя.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися Ірина Куліш, начальник управління освіти виконкому Марганецької міської ради; Алла Мілько, заступник начальника управління освіти; Вікторія Беззуб, методист Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді та інші.

Побажання виступаючих виявилися пророчими – у класі моделей F-1-N зафіксовано новий рекорд України, який встановив Денис Жарий, вихованець центру науково-технічної творчості Марганця, що на Дніпропетровщині.

За результатами турнірної таблиці, місця в командній першості розподілилися наступним чином:

І місце – команда Дніпропетровської області,

ІІ місце – команда Кіровоградської області,

ІІІ місце – команда Запорізької області.

В особистій першості в різних класах авіамоделей, а таких програмою змагань передбачалося чотири – F-1-M, F-1-N, F-1-L, F-1-D, переможцями стали: Юрій Вітько, Денис Жарий, Дмитро Сєдньов (Дніпропетровська область); Тарас Фабрика, Денис Апостолов (Кіровоградська область); Артем Бабакін (Запорізька область); Олег Денисов, Павло Рухайло (м. Нікополь, Дніпропетровської області).

Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнських змагань з авіамодельного спорту та бажаємо успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *