Дівчина без руки виграла конкурс краси - 031Дівчина, що має тільки одну руку, виграла конкурс краси “Міс Айова”. Тепер вона зможе взяти участь у “перегонах” за звання “Міс Америка”, який відбудеться у вересні цього року. Ніколь Келлі, яка народилася без лівого передпліччя, стала володаркою корони цієї суботи. Як зізналася сама 23-річна королева краси, вона ніколи не думала про участь у подібному конкурсі і, тим більше, не очікувала, що переможе в ньому.

“Якби мені сказали рік тому, що я буду брати участь у конкурсі краси, я б розсміялася”, – написала дівчина в автобіографії, підготовленої для конкурсу.

Келлі також розповіла, що захоплена театром. “Поки я росла, то дізналася, що немає нічого такого, на що треба давати відповідь”ні”. Це означає, що я спробувала все – від бейсболу до танців і дайвінгу. Немає нічого, чого б я не спробувала. Тепер я знайшла свою пристрасть у житті, де на мене могли дивитися люди – на сцені», – додала вона.

Саме тому Келлі, коли вступила до університету Небраски, захопилася театром. Вона закінчила виш в минулому році і тепер сподівається зробити кар’єру на Бродвеї.

Титул королеви краси Келлі збирається використовувати, щоб привернути увагу до проблеми інвалідів. Свій штат вона представлятиме на конкурсі краси “Міс Америка”, який відбудеться в Атлантік-Сіті.

Келлі – не перша серед людей з особливими потребами, які беруть участь у конкурсі краси. Торік за корону “Міс Америка” боролася 18-річна Алексіс Вайнман з Монтани, яка страждає на аутизм. А в 1994 р. конкурс виграла представниця Алабами Хізер Уайтстоун, яка не чує.

За матеріалами The Daily Mail 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *