Костянтин Грищенко відвідав Київський національний торговельно-економічний університет - cd310 червня 2013 року відбувся візит віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка в Київський національний торговельно-економічний університет з метою ознайомлення з діяльністю закладу, організацією навчального процесу та побутом студентів.

У рамках візиту Костянтин Грищенко відвідав навчально-бібліотечний корпус, культурно-мистецький центр, навчально-виробниче об’єднання, лабораторію інноваційних технологій, навчальні й дослідницькі лабораторії експертизи товарів та послуг. Особливу зацікавленість урядовця викликала виставка здобутків університету, яка продемонструвала науковий та творчий потенціал КНТЕУ.

Віце-прем’єр-міністр оглянув територію будмайданчика нового 9-поверхового гуртожитку. Зведення цієї сучасної споруди вже майже завершилося, але для закінчення будівництва необхідно забезпечити заплановане фінансування. Не оминув увагою стадіону зі штучним покриттям.

Також Костянтин Грищенко заслухав презентації захисту дипломних магістерських робіт на засіданнях Державної екзаменаційної комісії з «Міжнародної економіки» і «Товарознавства та експертизи в митній справі». Віце-прем’єр-міністр мав можливість поспілкуватися з випускниками, поставити питання, пов’язані з майбутньою професією, поцікавитись їхніми планами. Зустріч пройшла у щирій та дружній атмосфері.

Як зазначив пан Грищенко, цей візит дозволив йому наочно переконатися у створенні в КНТЕУ сприятливих умов для навчання студентів, творчого та всебічного розвитку молоді.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *