23 травня відбулося засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

«Щороку до Дня молоді присуджується ця Премія. З 2005 року має нову назву – «Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України». Критерії не змінювалися – молодь до 35 років, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя, розбудові та утвердженню міжнародного авторитету за роботи і досягнення попереднього року», – розповів Міністр.

Окрім того, Дмитро Табачник поінформував про підсумки подання кандидатур, які висувалися центральними та місцевими органами виконавчої влади, Національною академією наук України, Національною академією педагогічних наук України і всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями за підсумками 2011 року.

«Премія стала досить престижною відзнакою у молодіжному середовищі. Про це свідчить напружений конкурс – майже 4 кандидатури на місце», – повідомив Міністр.

«Кількість кандидатур, які подаються за кожною номінацією, різна. Вибір номінації залежить від суб’єкта подання: це може визначати і всеукраїнська молодіжна громадська організація, Національна академія наук, обласна державна адміністрація і центральний орган виконавчої влади», – зазначив Дмитро Табачник.

Проте, за словами Міністра, встановленої квоти кандидатів за кожною номінацією нема. «Це дає можливість включати найбільш гідних представників від регіону чи органу влади», – підкреслив Міністр.

За словами Дмитра Табачника, від 21 центрального органу виконавчої влади – всього майже 90 подань. Всеукраїнські молодіжні громадські організації зробили 10 подань, обласні державні адміністрації – 121 подання. За номінаціями: за виробничі досягнення – 46 кандидатів; за наукові досягнення – 42; за творчі досягнення – 29; за спортивні досягнення – 40; за особисту мужність – 20; за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху – 43.

Загальна кількість премій – 60. Кандидати на отримання Премії визначалися шляхом рейтингового голосування експертів.

Члени Комітету під час засідання проаналізували результати подання документів на нагородження Премією, розглянули і підтримали проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України».

За матеріалами прес-центру МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу