21 та 22 травня 2012 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики. У 16 областях України за дотриманням процедури ЗНО вели спостереження представники Всеукраїнської громадської організації “Громадянська мережа ОПОРА”, які були присутніми на 50% пунктах тестування у перший день іспитів та на 30% – у другий.

На ЗНО абітурієнти таки проносили шпаргалки і мобільні телефони -Спостерігачі зафіксували випадки запізнення абітурієнтів, появу на тестуванні без необхідних документів, використання та наявність мобільних телефонів, шпаргалок. Через запізнення найбільше абітурієнтів не змогло потрапити на пункти тестування у Донецькій області (5 осіб) та Криму (7 осіб).

Без необхідних документів прийшли на пункти тестування 62 особи. Найбільше – 18 осіб – у Криму, та 11 осіб – у Харківській області. Усіх їх не було допущено до проходження ЗНО.

Через порушення процедур протягом часу, відведеного на роботу з тестом, було позбавлено права проходити оцінювання знань 24 абітурієнтів. 20 з них користувалися мобільними телефонами, 3 – покинули пункт тестування без належної на це причини, в 1 – виявлено шпаргалку.

За інформацією Київського РЦОКО, найбільше порушень серед учасників ЗНО у Київській, Черкаській і Чернігівській областях було саме під час другої сесії тестування з математики – 14 абітурієнтів мали при собі мобільний телефон. Під час же ЗНО з інших предметів також були виявлені стільникові телефони і навіть вилучені три шпаргалки.

Нагадуємо, що роботи учасників ЗНО, які порушили правила проведення тестування, будуть анульовані.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “На ЗНО абітурієнти таки проносили шпаргалки і мобільні телефони”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *