У Київському національному університеті будівництва і архітектури урочисто нагородили переможців архітектурно-інженерного конкурсу енергоефективних житлових будинків «Solar Decathlon КНУБА». 

Почесне перше місце у конкурсі завоювала команда № 1. Віце-призерами стали команди № 3 і № 7, які посіли друге місце. “Бронза” дісталася командам № 2, № 4 і № 8. 

Ректор КНУБА Петро Куліков привітав усіх переможців та урочисто вручив їм дипломи призерів конкурсу. На Петра Кулікова також чекав подарунок — професор кафедри економіки будівництва Юрій Четверіков вручив ректору футболку із символікою конкурсу. 

Журі архітектурно-інженерного конкурсу енергоефективних житлових будинків «Solar Decathlon КНУБА» під головуванням проректора з наукової роботи КНУБА Петра Лізунова оцінювало подані на розгляд конкурсні роботи після презентації командами своїх проектів, яка відбулася 3 червня. Під час презентації учасники не лише представили свої роботи, але й відповіли на усі питання стосовно конкурсних проектів. 

Організаторами конкурсу виступили: КНУБА, міжнародний проект “КНУБА Зелене будівництво” за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH). 

Керівник німецького пілотного проекту “Енергоефективна забудова” Фріц Хонерляйн вручив ректору КНУБА Петру Кулікову пам’ятний сувенір на знак тривалої та ефективної співпраці. Фріц Хонерляйн звернувся із привітанням на адресу усіх учасників конкурсу, позитивно відзначивши високу мотивованість та активність студентів КНУБА у роботі над конкурсними проектами, та вручив подарункові сертифікати.

 

У свою чергу, генеральний директор ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», професор кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві Олександр Гавриш також виступив із вітальним словом на адресу переможців та всіх учасників конкурсу і вручив їм подарунки від ОВ «Кнауф Гіпс Київ».

 

Варто підкреслити, що не лише переможці конкурсу можуть пишатися високими оцінками призових проектів. Інші команди-учасниці теж отримали визнання своїх робіт — за комплексність, гармонійність, оригінальність проектів їм були вручені спеціальні відзнаки.

 

Конкурс енергоефективних житлових будинків заплановано вивести на національний рівень, а вже за результатами національного конкурсу – сформувати українську команду для участі у міжнародному конкурсі Solar Decathlon.

 

Вітаємо переможців і учасників «Solar Decathlon КНУБА» із їхніми здобутками, бажаємо розширення наукових горизонтів і вдалого втілення усіх проектів!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *