Виявляється, співачка Мадонна володіє не тільки ефектною зовнішністю і активною громадянською позицією, а й високим інтелектом. Зірка увійшла до списку найрозумніших знаменитостей за версією найстарішої міжнародної організації для людей із захмарним IQ Mensa International.

Стати учасниками Mensa можуть тільки люди, які склали тест на IQ краще, ніж (ні багато, ні мало) 98 % населення Землі. Такими вважаються ті, кому вдалося набрати понад 139 балів. Мадонна отримала 140 балів. На один п’єдестал з нею вдалося встати також співачці Шакірі. Багатьох здивувало те, що зірка MTV може похвалитися не тільки своєю красою, а й інтелектом не нижче професорського.

Утім, Мадонні і Шакірі вдалося зайняти лише нижню сходинку в інтелектуальному рейтингу Mensa. На цілих десять балів розумнішим виявився 14-річний актор Нолан Гоулд, який знявся у фільмі “Секс по дружбі” (Friends with Benefits) разом з Джастіном Тімберлейком, і телесеріалі “Американська сімейка” (Modern Family).

На диво розумним виявився і скандинавський актор Дольф Лундгрен, який останні 20 років знімався переважно в бойовиках і інших не надто інтелектуальних фільмах. Мало хто знає, що свого часу цей ставний швед знаходився в одному кроці від отримання звання доктора наук у галузі хімії. Його інтелект становить 160 балів. На одному щаблі з Лундгреном виявився головний ерудит у галузі кіно режисер Квентін Тарантіно. Найрозумнішою ж знаменитістю був визнаний актор Джеймс Вудс: йому вдалося набрати в тесті на IQ 180 балів.

Також до списку найрозумніших зірок Землі ввійшли актор Стів Мартін, актриса Джина Девіс, екс-модель Playboy Джулі Петерсон, колишня дружина Джона Малковича телезірка Гленн Хедлі.

За матеріалами Вести.Ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Найбільший IQ серед знаменитостей – у Мадонни”
  1. Что то не то. Не чувствуется от Мадонны высокий интеллект. Что-то не так определяли. Стильее пения очень плоский. Только и слышно – Мадонна, Мадонна, но песен в ее исполнении никто не слушает. Видел фильм с ее участием. Играла она очень плохо, хотя внешностью как то выделялась. Кто-то ее явно раскручивает. На основании всего мною сказанного, высокое IQ тоже какое-то вранье редназначенное для ее раскрутки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *