"Наймікробніші" місця знайдено на пляжах - 431052 nastroeniya devushka nogi pyatki. pesok. 1680x1050 www.GdeFon.ruУ розпал пляжного сезону лікарі застерігають українців не дуже довіряти висновкам санепідемстанції про безпеку піску і води у водоймах.

Дерматологи вже чекають напливу пацієнтів із відкриттям сезону сонячних ванн на берегах річок і моря. Грибок і пласкі бородавки на стопах, різноманітні лишаї, контагіозний молюск і сонячні опіки – з такими недугами найчастіше йдуть до лікаря після відпочинку.

“З піском може передатися все те, що людина може отримати від контакту. Це і грибкові, і вірусні захворювання… Ви чітко повинні розуміти, що перед вами на цьому піску міг бути хто завгодно», – попереджає головний позаштатний лікар МОЗ України Олександр Літус.

Ще одне джерело інфекцій – дерев’яні лежаки. За них чіпляється більшість мікробів. Щоб захиститися, лікарі рекомендують обов’язково стелити простирадла і змінювати їх кожного дня.

Також повні мікробів пляжні роздягальні з дерев’яним риштуванням і краї басейнів. Ходити босоніж в таких місцях лікарі не радять, а стопи краще дезінфікувати спеціальними спреями.

За матеріалами СЕГОДНЯ.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *