Секретна порада для ЗНО. Географія - geografiya15 червня у випускників 2013-го перевірятимуть знання з географії. Це наступний тест програми Зовнішнього незалежного оцінювання. Географія – предмет на вибір, її писатимуть ті, хто хоче вступати на “міжнародні відносини”, “економіку та підприємництво”, “менеджмент”, “природничі науки”, “розробку корисних копалин”, “гідроенергетику”, “соціальне забезпечення” чи спеціальності зі сфери обслуговування.

Тест не простий, адже окрім знання шкільного матеріалу, учасникам ЗНО знадобиться уява і зорова пам’ять. Напередодні тестування профільні вчителі радять для підготовки користуватися всіма можливими матеріалами. Зокрема – електронними підручниками та атласами, картографічним матеріалом, зображеннями, малюнками, відео- та аудіоанімаціями на різноманітних носіях. Підійдуть мультимедійні презентації, схеми, графіки і діаграми.

«Завдяки сучасним комп’ютерним мультимедійним засобам учням легше засвоїти навчальний матеріал шкільного курсу з географії.  Фактичне сприйняття демонстраційних матеріалів є значно швидшим, ніж читання тексту. Отже, як каже народна мудрість: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», – переконана вчитель-методист із географії СЗШ № 3 Львова Баран Ірина Іванівна.

За її словами, така самопідготовка дасть змогу учням застосувати набуті знання під час аналізу географічних подій, економічної та статистичної інформації, представленої в різних формах (графічній, текстовій…), при розв’язуванні задач, порівнянні географічних явищ та процесів, встановлюванні причинно-наслідкових зв’язків, характеристиці основних географічних законів, закономірностей, понять.

Під час ЗНО Ірина Баран радить бути особливо уважними та обов’язково перевіряти відповіді.

Тест із географії абітурієнти писатимуть 150 хвилин. За цей час потрібно виконати 56 завдань.  Усі вони поділені на чотири категорії: завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання із вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів, завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Максимальна кількість балів за повністю розв’язаний тест – 88.

Нагадуємо, що до пункту тестування не можна приносити жодних довідкових матеріалів та електронних пристроїв. За порушення інспектори можуть скласти акт і анулювати роботу. Тож абітурієнт може втратити шанс почати здобувати омріяну спеціальність цього року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *