Вартість освіти в Криму визначено - 329452349Кримські виші зустрічатимуть абітурієнтів, починаючи з першого липня після оголошення результатів ЗНО, але вже зараз батьки випускників можуть прицінитися на випадок, якщо їхнє чадо не добере необхідних балів до бюджетного, тобто безкоштовного місця.

У цьому сумному випадку є втішна новина – навчання порівняно з 2012 роком не дорожчатиме. Майже всі провідні ВНЗ працюють за старими ставками, правда, в приймальних комісіях обговорюється, що ще можливі незначні зміни до 20 червня. Вже сьогодні прогнозується наплив студентів – торік був недобір через демографічні «ями» покоління початку 90-х.

У Ялті гуманітарний університет заявив про набір за новими напрямами – хореографія, філософія, туризм і здоров’я людини – валеологія, де готуватимуть педагогів для шкіл. У сімферопольському «кульку» – філії університету культури і мистецтв – розширюють спеціалізацію: дизайнери можуть обрати між ландшафтом і одягом, а на факультеті режисури навчатимуть ще й операторської майстерності.

За матеріалами СЕГОДНЯ.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *