Волинь додатково отримала 1,5 тис. путівок для оздоровлення дітей-чорнобильців. Про це повідомив заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк під час під час виїзного засідання міжвідомчої комісії з питань проведення оздоровлення та відпочинку дітей, під час якої проаналізовано початок літньої оздоровчої кампанії в Маневицькому, Любешівському та Камінь-Каширському районах Волинської області.

Зокрема, на Маневиччині цього року охоплять відпочинком 63% дітей шкільного віку. На що у місцевому бюджеті передбачено майже 300 тис. грн, додатково планується залучити 100 тис. грн. Наразі в районі працює 44 табори з денним перебуванням, де мають змогу відпочивати понад три тисячі дітей (загальна кількість дітей шкільного віку в районі – 7,6 тисячі). Окрім того, у липні передбачається відкриття релігійного табору в селі Розничі; у серпні діти оздоровлюватимуться також у таборі імені О. Кошового (с. Дачне). Оздоровлення дітей району„чорнобильської зони” проводиться відповідно до кількості путівок, наданих Міністерством праці та соціальної політики України.

На Любешівщині відкрито 30 пришкільних таборів, в яких відпочинуть близько 2,5 тисяч учнів. З районного бюджету спрямовано на це близько 140 тис. грн. Протягом оздоровчого періоду відповідними службами району проводитиметься ретельна робота з відбору дітей на санаторно-курортне лікування в оздоровчі заклади області та України. Розподіл путівок між навчальними закладами району проводиться районною міжвідомчою комісією з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, орієнтуючись на аналіз оздоровлення дітей в минулому році і даних щорічної диспансеризації дітей. Пріоритет в оздоровленні дітей надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам та дітям з багатодітних малозабезпечених сімей, дітям, які перебувають на диспансерному обліку. Центральною районною лікарнею уже здійснюється оздоровлення дітей в профільних санаторіях „Дачний” та „Згорани”. Також на період оздоровлення заплановано 1134 путівки для оздоровлення школярів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Всього в 2013 році у Любешівському районі планують оздоровити 3487 дітей шкільного віку, що становить 67 % від їх загальної кількості.

У Камінь – Каширському районі з 25 травня по 7 червня працював 41 пришкільний оздоровчий табір, де змістовно відпочили понад 4 тисячі дітей. Окрім того, діти оздоровлюються у ДП „Молода гвардія” (3 дітей), санаторіях МОЗ України (92 дитини), місцевих санаторіях «Згорани» (54 дитини) та «Дачний» (38 дітей). Загалом у районі планується оздоровити та зайняти змістовним відпочинком понад шість тисяч школярів, що становить 66% від загальної кількості дітей.

Заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк звернув увагу на необхідність посиленого контролю відповідних служб за дотриманням правил безпеки та санітарних норм у дитячих таборах при організації харчування, дозвілля та відпочинку школярів.

Волинська ОДА

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу