У межах VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» Луганська область зібрала 265 тис. 164 грн на допомогу дітям із вадами слуху.

Цього року акція проходила під девізом «Почуй світ!». Понад дві тисячі волонтерів збирали гроші в усіх навчальних закладах області, організаціях та установах, на вулицях населених пунктів Луганщини.

«Всі зібрані кошти ми маємо намір витратити на діагностичне обладнання для центру реабілітації дітей з порушеннями слуху та мовлення Луганської обласної дитячої клінічної лікарні. Діти матимуть можливість проходити лікування на цьому обладнанні безкоштовно», – повідомив регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Станіслав Гнутов.

Необхідний реабілітаційному центру апарат – аудіометр – коштує близько 365 тис. грн. Якщо протягом червня вдасться зібрати 100 тис. гривень благодійних внесків, то вже на початку наступного року малюки з проблемами слуху з усієї Луганської області зможуть проходити потрібне обстеження, не полишаючи області.

Сьогодні в центрі реабілітації проходять лікування 610 дітей. Минулого року було виявлено 11 немовлят до року з вродженими вадами слуху.

Луганська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *