Вода з бюветів містить нафтопродукти і ртуть - rtut1Багато хто думає, що для того, аби вода була придатною для пиття, її достатньо прокип’ятити. Це не зовсім так. Кип’ятіння не знищує навіть усіх мікробів, не кажучи вже про важкі метали, пестициди, гербіциди, нітрати, феноли і нафтопродукти. Тому для очищення води однієї термообробки, на жаль, недостатньо. Крім того, на стінках чайника після кип’ятіння осідають корисні солі кальцію і магнію.

Один із способів очищення води – відстоювання. Відстоювати воду потрібно не менше 6-7 годин і тільки після того пити. На дні посуду, в якій ви будете відстоювати воду, осідатимуть шкідливі для організму хімічні сполуки, важкі елементи, солі, хлорка тощо. Тому, коли в посудині залишається приблизно одна третина води, її зазвичай виливають.

Для жителів великих міст очищати воду слід не тільки шляхом її відстоювання, а й за допомогою побутових фільтрів. Найбільш відповідні для цієї мети ті фільтри, в яких використовується комбінація адсорбційної та іонообмінної технологій, що дає змогу очищати воду не тільки від залишкового хлору і органічних забруднень, а й від важких металів.

Проте буває й так, що від застосування фільтрів вода може стати ще гіршою. Така небезпека підстерігає тих, хто використовує сорбційні фільтри. У них вода проходить через сорбент – найчастіше це активоване вугілля. Воно затримує органіку і мікроорганізми, його потрібно використовувати постійно. В іншому разі, якщо не покористуватися фільтром з місяць, мікроорганізми в ньому швидко розмножаться, пожираючи абсорбуючу органіку. Тож, приїхавши з відпустки і відкривши кран, можна отримати повну склянку мікробів. Тому після довгої перерви такі фільтри потрібно промивати хоча б кілька годин.

Але ці небезпеки – квіточки порівняно з тим, про що говорить доктор хімічних наук, професор, директор інституту колоїдної хімії та хімії води академік НАН України Владислав Гончарук: «Я завжди виступав проти «Джерельця» і подібних їм пристроїв для доочищення водопровідної води, як вітчизняних, так і імпортних. Ресурс їх, як правило, закінчується на порядок раніше, ніж це обіцяє реклама. Більше того, у фільтрах протікають природні біологічні процеси, накопичуються мікроорганізми, які живуть і виділяють токсини. У результаті такі фільтри ще більше забруднюють воду».

Щодо таких популярних у багатьох містах джерел, то той же Владислав Гончарук зазначає: «Наші природні джерела (джерельця), наприклад, у Печерській Лаврі, Дубках, Пуща-Водиці до недавнього часу були місцем громадського водопою. Люди їхали з бідончиками через усе місто по чисту воду, вистоювали черги… Ми досліджуємо цю воду. У ній виявлено хром, кадмій, свинець, ртуть та інші токсичні сполуки. Про залізо і марганець я просто не кажу – це дрібниці порівняно з усім іншим. Є навіть нафтопродукти і сеча. Цю воду пити не можна!».

Також учені не рекомендують, заливши крутий окріп у термос, відразу ж закривати його пробкою. Робити так вкрай шкідливо. Закривши термос відразу, ви отримаєте у ньому ту саму мертву воду, яка часто згадується в російських казках. Рекомендується дати термосу постояти відкритим хвилини 2 – 3 і тільки тоді його закупорювати.

За матеріалами StokNews

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *