Відбулося засідання Комітету з економічних реформ - IMG 01161Під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулося засідання Комітету з економічних реформ. Тема засідання – стан виконання пріоритетних завдань модернізації соціальної сфери та соціальних ініціатив Президента України.

У засіданні взяв участь Міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

На засіданні розглянуто питання якості життя людей, соціальної та медичної сфери. «Соціальний вимір є пріоритетом державної політики України», – сказав Віктор Янукович.

Він зазначив, що за останні роки Україна досягла певних позитивних зрушень, але їх, на переконання Глави держави, поки що замало. «Нам ні в якому разі не можна зупинятись. Незважаючи на те, що вирує криза в світі, незважаючи на те, що вона суттєво зачепила Україну, але шлях, який ми обрали, він незмінний», – сказав Президент.

Окрім того, Глава держави наголосив на важливості створення нових робочих місць.

Віктор Янукович нагадав, що в листопаді 2012 року прийнято закон про формування державного замовлення на підготовку фахівців, який передбачає ув’язку освітньої системи держави з потребами ринку праці. «У цьому році державне замовлення на підготовку фахівців збільшено майже на 6%. На це буде спрямовано найбільшу за часи незалежності суму – 25 мільярдів гривень», – зазначив Президент.
Відбулося засідання Комітету з економічних реформ - IMG 0068

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *