Міністерство крутості відкрилося у Новій Зеландії - krajstcherch 475 280У Новій Зеландії відкрилося Міністерство крутості. Новий державний інститут буде займатися всякими різними крутими речами.

Некомерційна організація з такою незвичайною назвою поки буде функціонувати лише в місті Крайстчерчі, котре відоме величезною кількістю землетрусів. Це новозеландське містечко вважається одним з найбільш несприятливих місць для життя не тільки в країні, а й у всьому світі.

Першим рішенням нового органу стало – зводити будинки з картону. Співробітники відомства зазначають, що такі, нехай навіть дуже неміцні конструкції, зможуть краще протистояти стихії, ніж дома з каменю і бетону. Автори ініціативи хочуть, щоб місто з жахливого перетворилося на “круте місце для життя”. За словами голови нового міністерства Сема Джонсона, в Крайстчерчі є безліч цікавих місць, що з допомогою співробітників міністерства можуть стати ще привабливішим для людей.

Нове відомство вже оголосило про відкриття сайту, на якому будь-хто може поділитися своїми крутими ідеями. Користувачі інтернет-порталу зможуть оцінити кожну з них за п’ятибальною шкалою. Найбільш цікаві ідеї будуть втілені в Крайстчерчі. Цікаво, що на портал уже “посипалися” пропозиції. Серед них, проведення різноманітних видовищних заходів і фестивалів, у тому числі електронної музики і таких, на яких звучала б лише краща музика в жанрі Lounge. Крім цього, жителі містечка пропонують установити в центрі ряд пам’ятників і скульптур, які  відрізнялися б від звичних унікальністю композиції і виконання.

За матеріалами сайту directpress.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *