21 червня у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться урочиста церемонія випуску офіцерів.

Цього дня отримають дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» – 115 випускників, «магістр» – 22 випускники, які в подальшому проходитимуть військову службу в підрозділах Збройних Сил та інших військових формуваннях України. 

В урочистостях з нагоди випуску братимуть участь почесні гості: перший заступник міністра оборони України Олександр Олійник, ректор КНУ Леонід Губерський, народні депутати України, представники органів місцевої влади та посольств низки іноземних держав в Україні, представники різних міністерств, відомств і навчальних закладів, ветерани Великої Вітчизняної війни та військової служби. 

Урочистий захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 81 (станція метро “Виставковий центр” (корпус Військового інституту). 

Початок заходу о 10.00 год..

Акредитація журналістів – за тел. (067) 506 70 97, (050) 734 47 41.

 

Детальнішу інформацію про ВІКНУ, його історію, сьогодення та перспективи розвитку читайте на сайті Військового інституту: www.mil.univ.kiev.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *