Львівський журналіст знайшов у центрі міста останки вимерлих тварин - 1303327947 1 bison bonasus zubryУ місті Лева під час прес-конференції журналіст однієї з львівських радіостанцій  Дмитро Кумар знайшов останки бізона і тура. “Я побачив під ногами щось, схоже на кістки. Придивився – а це роги, а біля них ще кістки”, – розповів журналіст. Кумар забрав  знахідки і показав їх фахівцям-палеонтологам, вони підтвердили, що останки належать зниклим тваринам: туру і бізону.

Після цього журналіст повернувся на місце знахідки з ученим і разом вони знайшли ще понад 30 скам’янілих останків тварин – рогів, зубів, а також фрагменти кераміки.

Зберігач фондів Львівського зоологічного музею Андрій Затушевський припустив, що в цьому місці було давнє поселення або стоянка мисливців.

Це перший випадок, коли поблизу історичного центру Львова знаходять останки тварин.

Як відомо, тур – це вимерлий вид, зниклий внаслідок господарської діяльності людини та інтенсивних полювань. Остання його особина загинула у 1627 році у лісах недалеко від Якторова (нині Львівська область).

Нагадаємо, що у вересні минулого року біля острова Зміїний в Одеській області група археологів і водолазів знайшла на глибині 36 метрів залишки унікального судна, що затонуло понад 2000 років тому.

За матеріалами КореспонденТ.net 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *