У Росії достроковий Єдиний державний екзамен з математики завалили більше 5% випускників - yak virishuvati zavdannya z yedi z algebriПідведені попередні результати дострокового етапу проведення Єдиного державного іспиту (ЄДІ).

Достроковий етап Єдиного державного іспиту (з 20 квітня по 4 травня 2012 року) проведено у штатному режимі. У цей період складали Єдиний державний іспит понад 1,6 тис. осіб із 64 суб’єктів РФ.

Результат нижче мінімального з російської мови отримали 3,5%, з математики – 5,3%. Високі бали результатів з російської мови отримали 3,6% від загальної кількості учасників; з математики – 1% від загального числа.

Єдиний державний іспит проводився по 12 загальноосвітнім предметам (не було учасників екзаменів з французької та іспанської мов). Найбільш популярні предмети на вибір – біологія, історія, англійська мова.

Відповідно до встановлених в 2011 році показників мінімальних тестових балів з основних предметів Єдиного державного іспиту (російської мови та математики) зроблено перевід у 100-бальну систему. Це дозволило видати атестати раніше, не чекаючи основного етапу. З інших предметів переведення у 100-бальну систему буде здійснено в основний період проведення Єдиного державного іспиту.

За матеріалами Российская газета

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *