Визначено переможців першого етапу третього всеукраїнського (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року».

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1411 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році» з 13 до 31 травня 2013 року у м. Києві відбувся перший (відбірковий) етап третього всеукраїнського (заключного) туру Конкурсу. 

На цьому етапі, відповідно до визначених критеріїв, членами журі оцінювалися матеріали педагогічного досвіду конкурсантів (включаючи презентацію), творча робота-есе, опис двох проблемних ситуацій з варіантами їх розв’язання.

Аналіз поданих на Конкурс матеріалів засвідчив високий рівень професійної майстерності учасників, їх обізнаність із сучасними підходами до розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку. Зокрема, конкурсантами представлено різнопланову тематику педагогічного досвіду з актуальних питань дошкільної освіти: пізнавального, комунікативно-мовленнєвого, соціально-морального, художньо-естетичного і творчого розвитку дошкільників у процесі різних видів діяльності; ознайомлення дітей із культурною спадщиною рідного народу; навчання іноземної мови тощо.

Під час виконання завдання із написання творчої роботи-есе на тему «Кращий вихователь очима дітей» учасники мали можливість проявити оригінальність і креативність власного мислення, показати знання дитячої психології.

Описи двох проблемних ситуацій із варіантами їх розв’язання показали наскільки конкурсанти вміють бачити, аналізувати проблеми у взаємодії з дітьми та батьками, знаходити оптимальні шляхи вирішення.

Після ретельного вивчення і аналізу вищезазначених матеріалів журі визначило учасників першого (відбіркового) етапу третього всеукраїнського (заключного) туру Конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів. У зв’язку з тим, що декілька конкурсантів набрали однакову кількість балів, рішеннями журі та Центрального організаційного комітету до другого етапу третього всеукраїнського (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році допущено 11 (одинадцять) учасників.

Переможці першого етапу:

Бобир Валентина Григорівна (м. Київ);

Волошина Надія Анатоліївна (Вінницька обл.);

Гольська Інна Сергіївна (Житомирська обл.);

Довженко Світлана Федосіївна (Одеська обл.);

Кухарчук Ірина Миколаївна (Рівненська обл.);

Линник Тетяна Анатоліївна (Волинська обл.);

Малай Іванна Іванівна (Чернівецька обл.);

Мітлицька Світлана Іванівна (Дніпропетровська обл.);

Пройдакова Юлія Олександрівна (Харківська обл.);

Прудова Наталія Володимирівна (Луганська обл.);

Чічігіна Олена Вадимівна (Донецька обл.)

Дякуємо всім конкурсантам за участь у заході та вітаємо переможців першого (відбіркового) етапу третього всеукраїнського (заключного) туру Конкурсу із проходженням до наступного етапу!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *