Компанія Intel, в рамках виставки Computex, показала  найвисокошвидкісну флешку об’ємом 128 Гбайт, оснащену портом Thunderbolt.

Прототип пристрою має такі ж габарити, як і звичні флеш-накопичувачі з інтерфейсом USB. Головна особливість новинки – це позамежна, за нинішніми мірками швидкість передачі даних – близько 10 Гбіт / с, що в два рази перевищує  існуючі пристрої з інтерфейсом USB3.

Таких швидкостей вдалося досягти завдяки використанню інтерфейсу Thunderbolt. Правда існують і мінуси даного прототипу – поки такий порт характерний тільки для ноутбуків Apple. На інших пристроях новинка тільки починає з’являтися.

Однак цей роз’єм є незаперечною перевагою представленого накопичувача, оскільки дозволить підключати флешку безпосередньо до ПК, а не використовувати спеціальні мідні або оптичні кабелі, вартість яких дуже велика.

Варто зауважити, що Intel вже заявила про роботу над новим протоколом Thunderbolt, в якому планує підняти планку швидкості передачі даних ще вище – до 20 Гбіт / с. Перші комп’ютери з портом Thunderbolt 2 з’являться у продажу вже в кінці цього року.

За матеріалами Imena.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *