Невеликий стартап Twitter Roach хоче створити нову іграшку, керовану через смартфон. В ролі рухомої радіомоделі мають виступити таргани, з яких розробники пропонують самотужки зробити кіборгів. Для цього вони створили комплект електроніки, який можна в домашніх умовах прикріпити їм на спину.

У наборі користувач має електронну керувальну плату, акумулятор і три набори електродів. Це все закріплюється клеєм на таргані, електроди, в свою чергу, передають сигнали управління. Користувач може посилати просто зі свого смартфону сигнали-вказівки. Складнощів у перетворенні таргана на кіборга виникнути не має: потрібно лише акуратно приклеїти електроди до вусиків таргана-кіборга. Посилаючи в них електричні імпульси, можна змусити комаху думати, сприймати вказівки, куди повертати та долати перешкоди.

Усю процедуру переробки жука на кіборга можна переглянути на цьому відео:

Замовити набір електроніки можна після запуску проекту у виробника, адже зараз розробники збирають гроші на Kickstarter. Тоді комплект буде продаватися за $ 100. А якщо доплатити ще $ 50, творці проекту надішлють ще й упаковку з дюжиною тарганів.

За матеріалами MTS Today 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *