«Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка випустив перших кадетів - fvУ Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка нещодавно проведено святкові заходи з нагоди першого випуску кадетів.

Цього року заклад закінчив 141 випускник, серед них – є і діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок отриманих поранень чи при виконанні службових обов’язків.

За результатами державної підсумкової атестації випускники показали такий рівень знань:

– високий – з української мови – 25%; з історії України – 89%; з фізичної культури – 99%;

– достатній – з української мови – 70%; з історії України – 11%; з фізичної культури – 1%;

– середній – з української мови – 5%. 

«Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка випустив перших кадетів - fbЗагальна якість знань – 98,3%.

Зазначимо, що атестати з відзнакою про повну загальну середню освіту та золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» отримали два кадети, атестати з відзнакою та срібні медалі «За досягнення у навчанні» – два кадети.

Серед випускників Сумського кадетського корпусу два майстри спорту України, 18 кандидатів у майстри спорту України, 32 першорозрядника з різних видів спорту.

Усі випускники зареєструвались для проходження зовнішнього незалежного оцінювання та є кандидатами:

– на вступ до вищих навчальних закладів силових структур 117 осіб (83%), з них до ВВНЗ Міністерства оборони 49 осіб, Міністерства внутрішніх справ 36 осіб, Міністерства юстиції 16 осіб; Міністерства доходів і зборів 6 осіб; Державної прикордонної служби 9 осіб;

– на вступ до цивільних ВНЗ – 20 осіб (14%), до вищих навчальних закладів інших держав – 4 особи (3%).

Окрім достатньої фізичної підготовки, кадети Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка мають гарні здобутки у навчанні. Так, у період з 25 січня до 25 лютого 2013 року кадети брали участь у III та IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури, іноземної мови (англійська, німецька), основ правознавства, історії, математики, біології, географії, астрономії, хімії, інформаційних технологій, фізичної культури.

За результатами III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 18 кадетів вибороли 14 призових місць, що становить 78%, із них: І місце – 4, II місце – 4, III місце – 6.

У IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з хімії, інформаційних технологій, основ правознавства та біології брали участь чотири кадети Сумського кадетського корпусу. За результатами IV етапу один кадет отримав диплом переможця, а три кадети – дипломи учасника.

Нагадаємо, що Міністр освіти і науки Дмитро Табачник привітав перших випускників Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *