Нещодавно у селищі Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Миколаївським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено VІІ Всеукраїнський збір команд юних екологів. Участь у заході взяла і команда Чернігівської області, до складу якої увійшли учасники комплексних науково-дослідних експедицій, походів та польових практик з практичним досвідом роботи з орнітології, ботаніки, зоології та дендрології.

У рамках зборів було проведено наукові дослідження рослинного і тваринного світу Державного заказника «Рацинська Дача», Національного природного парку «Бузький Гард», екскурсії до Вознесенського лісництва та Миколаївського зоопарку, творчі звіти учасників збору у вигляді постерних презентацій, конкурс фотографій та екологічний брейн-ринг.

За зайняте І місце у брейн-рингу команда Чернігівської області нагороджена грамотою Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та відзначена дипломом учасника заходу за проведення практичних робіт з гідробіології і геоботаніки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *