Українські підлітки стали фіналістами конкурсу Google Science Fair 2013 - 7221cc0 300     Другий рік поспіль до числа 90 регіональних фіналістів наукового конкурсу Google Science Fair 2013 потрапляють українські юні вчені.

Цього року ними стали Микита Гордієнко з Києва у віковій категорії 13-14 років та Зеновія Швайка зі Львова у віковій категорії 17-18 років.

Проект Микити Гордієнка присвячено реалізації альтернативної ідеї “розумного будинку” за допомогою звичайного смартфону та NFC-міток. Екологічний проект Зеновії Швайки спрямований на створення автономного пристрою для врятування риби від удушення під льодом.

Із тисячі робіт журі конкурсу обрало лише 90 фіналістів. Заявки на участь подавали із 120 країн світу.

Теми проектів-фіналістів цього року були дуже різними: від використання бананової шкірки для виробництва біопластика до зеленої технології очищення води.

27 червня буде оголошено 15 глобальних фіналістів і володаря нагороди Science in Action Award. Ці молоді вчені відвідають штаб-квартиру Google в Каліфорнії, щоб 23 вересня взяти участь у святковій події, присвяченій визначенню переможця.

За матеріалами Українська правда.Життя 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *