Військово-польовий збір сумських кадетів -3-14 червня 2013 року кадети третього курсу Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г.  Харитоненка взяли участь у військово-польовому зборі.

Військово-польовий збір проводився за планом: фізична культура (спортивне свято); інженерна підготовка; зв’язок; цивільна оборона; основи топографії і туризму; вогнева підготовка; заняття з бойової готовності; військова гра; відвідування реактивного полку (ознайомлення з побутом військовослужбовців, озброєнням, військовою технікою її призначенням, тактико-технічними характеристиками).

За допомогою військово-польового збору особовий склад кадетів третього курсу Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка закріпив теоретичні знання та отримав практичні навички щодо основ підготовки та ведення загальновійськового бою, роботи на засобах радіозв’язку, орієнтування на місцевості, прийомів та ведення вогню, розвиток фізичних та морально-вольових якостей необхідних для повсякденної діяльності та захисту Батьківщини, а також виховання почуття любові у кадетів до військової справи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *