Діти військових більшою мірою схильні до психологічних травм - 136489415534605098 previewМаленькі діти, батьки яких перебувають на військовій службі, більш схильні до отримання через це психологічних травм. До такої думки прийшли американські вчені із Академії педіатрії США.

Результати дослідження вказують на те, що діти військових зі значними труднощами долають соціальні, емоційні та поведінкові проблеми. Статистика ж свідчить, що половина дітей військовослужбовців потребують і отримують необхідну допомогу у згаданій Академії. За словами  автора наукової роботи Бет Еллен Девіс, за останнє десятиліття більше двох мільйонів дітей відчули стрес і емоційні потрясіння, пов’язані із розставанням з рідними людьми, які вирушили проходити військову службу. Більшість дітей швидко адаптуються, але між тим вони продовжують хвилюватися за своїх батьків. Педіатри, які спостерігають за станом здоров’я таких дітей, повинні досконально знати ситуацію в сім’ї, щоб проводити правильну терапію.

Дослідження встановило, що 25% відсотків дітей військовослужбовців відчували депресію, а 1/3 перебувала у постійному почутті страху і тривоги. Половина дітей страждала від розладу сну. Більше за всіх через симптоми тривоги і занепокоєння страждали діти дошкільного віку, а частіше за всіх в депресію впадали діти і підлітки, вік яких становив 5-18 років.

Крім того, було відзначено, що занепокоєння дорослих в сім’ї військовослужбовця також могло передаватися дітям і впливало на їх психічний стан. Американські фахівці також встановили, що 33 відсотки дітей військовослужбовців у підлітковому віці часто зловживають алкоголем порівняно з 23 відсотками дітей, батьки яких не перебувають на військовій службі.

За матеріалами МедВести 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *