Тренуєш тіло – тренуєш мозок - sport kidВчені з Лондонського королівського коледжу встановили, що тренування з раннього дитинства по чотири рази на тиждень збільшують на третину показники активності мозку.

Крім того, це допоможе уникнути розвитку деменції в майбутньому. У даному випадку можна розглядати навіть таку  активність, як вигул собаки. Вчені спостерігали більше 9000 людей протягом сорока років. Стан кожного починали досліджуватися від того моменту, як дитині виповнювалося 11 років. Учасники відповідали на запитання про рівень фізичного навантаження, проходили тест на виявлення когнітивної функції мозку, а крім того, досліджувався рівень їхньої уваги, пам’яті і здібності до навчання.

Виявилося, що добровольці, які почали тренування ще у ранній юності, по досягненню ними 50-и років показували хороші результати. У тому випадку, якщо чоловіки виявляли фізичну активність більше чотирьох разів на тиждень, на одну третину були менш схильними до погіршення показників мозку порівняно зі своїми однолітками, які не тренувалися взагалі. У жінок ця різниця склала 25 відсотків. Позитивна динаміка була навіть у тих людей, які займалися раз на тиждень. У такому випадку вони були на 10 відсотків менше схильні до погіршення показників мозкової функції.

Виходячи з цього, медики рекомендують займатися фізичною активністю по півгодини на тиждень. Між тим, вони констатують, що навіть незначна активність є корисною.

 За матеріалами МедВести

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *