Команда ENACTUS ВНТУ — національний переможець-2013 -Команда Вінницького національного технічного університету втретє поспіль стала переможцем щорічних Національних змагань Enactus Україна. Саме студенти ВНТУ представлятимуть Україну на Всесвітньому кубку Enactus в Канкуні (Мексика).

У сезоні 2010-2011 рр. команда Enactus ВНТУ захищала честь країни на Всесвітньому кубку у Малайзії. Торік були на цих глобальних змаганнях уВашингтоні (США).

Тепер з 29 вересня до 1 жовтня їх прийматиме країна ацтеків і майя. Місто Канкун — оздоровниця на березі Карибського моря, яка упевнено тримається в десятці найкращих курортів світу.

Enactus — Entrepreneurial – Action – Us. Нині організація охоплює понад 57 тисяч студентів з понад півтори тисячі університетів світу. Програма має на меті об’єднати студентів, викладачів та представників бізнесу для реалізації набутих у вищих навчальних закладах знань для навчання громадськості свого регіону принципам ринкової економіки, особистого успіху та підприємництва, фінансовій грамотності тощо. Студенти самостійно обирають цільові аудиторії, методи роботи, кількість проектів, їхню тривалість та масштаби. Головне, вони повинні розуміти, яким чином проекти мають бути реалізовані та які результати принесуть. Окрім того, якщо для проекту необхідні кошти, студенти повинні вміти їх знайти, залучивши спонсорів або заробивши гроші в процесі комерційної діяльності.

Сьомого червня в готелі «Прем’єр Палац» відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. 15 студентських команд із Києва, Львова, Хмельницького, Вінниці, Одеси, Харкова, Донецька та Житомира представили результати своїх проектів перед членами журі, що складалось з понад 80 представників провідних міжнародних та українських компаній. Цьогорічні змагання стали найбільшим заходом за всю історію змагань в Україні.

Фіналістами цього року стали команди Enactus Вінницького національного технічного університету, Української інженерно-педагогічної академії, НТУ «Харківський політехнічний інститут» та Хмельницького університету управління та права.

Суддями фіналу виступили керівники знаних в Україні компаній, яким належало оцінити проекти команд та обрати Національного переможця Enactus Україна 2013.

Утретє ставши Національним переможцем, команда Enаctus ВНТУ повторила рекорд Одеського національного економічного університету, який виборював чемпіонство у 2005-2007 роках.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *