Розпочав роботу сайт Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – osvitasport.org. Його головне завдання ­? пропаганда та популяризація шкільного і студентського спорту, здорового способу життя серед дітей, учнівської та студентської молоді, працівників освіти і науки.

За словами голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, члена НОК України Євгена Баженкова, сайт Комітету вже активно висвітлює змагання всеукраїнських універсіад, гімназіад, спортивних ігор школярів, змагань серед учнівської та студентської молоді в навчальних закладах усіх типів і рівнів акредитації не залежно від їх відомчого підпорядкування.

Сайт Комітету інформує читачів сайту про співпрацю Міністерства освіти і науки з Міністерством молоді та спорту України, Національним олімпійським комітетом, фізкультурно-спортивними товариствами, а також ? про діяльність спортивних спілок студентської і учнівської молоді України та інших фізкультурно-спортивних організацій.

Багато уваги редактори сайту приділяють виступам національних студентських та учнівських збірних команд на всесвітніх універсіадах, європейських молодіжних олімпійських фестивалях, всесвітніх гімназіадах, чемпіонатах світу та Європи серед школярів і студентів.

На сайті Комітету можна ознайомитися з офіційними і регламентними документами Міносвіти і науки України і Комітету з фізичного виховання та спорту, а також його місцевими структурними підрозділами.

Читачі сайту дізнаються про широку палітру діяльності Комітету з фізичної культури, оздоровчо-спортивної роботи навчальних закладів усіх типів і рівнів акредитації у представлених рубриках «Про Комітет», «Офіційні документи», «Студентський спорт», «Учнівський спорт», «Фізичне виховання», «Фотогалерея» тощо.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *