«Єдина родина». Діти продемонстрували свої таланти на Всеукраїнському фестивалі -У рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості, Українським державним центром позашкільної освіти, Управлінням освіти і науки Миколаївської обласної ради спільно з обласним Будинком художньої творчості з 2 до 8 червня 2013 року проведено Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина».

У фестивалі взяли участь колективи з різних областей України: Миколаївської, Волинської, Хмельницької, Сумської, Донецької.
В урочистому відкритті фестивалю взяли участь колективи-учасники фестивалю та колективи Миколаївського Будинку художньої творчості.
Для учасників фестивалю проведено майстер-класи з вокального мистецтва за темами «Дикція та артикуляція у роботі з вокальними колективами»; з хореографічного мистецтва за напрямами сучасної хореографії (танці «Джаз» та «Hip-hop»); з декоративно-ужиткового мистецтва за темами «Техніка виконання вириванки», «Виготовлення паперових тунелів».
Вихованці колективів брали активну участь у розважальних програмах, а також у виїзному концерті на базі дитячого оздоровчого табору «Веселка» у м. Скадовську.
Журі конкурсу відмітило високий рівень виконавської майстерності солістів у номінації естрадний та народний вокал та конкурсантів у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».
Переможців фестивалю нагороджено Дипломами І-ІІІ ступенів та пам’ятними подарунками.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *