Юні гуртківці посіли призові місця в Міжнародному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва -Вихованці та педагоги зразкових художніх колективів: гуртка аплікації соломкою та соломоплетіння «Сонячне сяйво» і гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки» Миколаївського обласного Будинку художньої творчості – брали участь у Міжнародному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Тиждень слов’янського мистецтва в Латвії», що проводився 23-29 травня 2013 року.

За висновками журі призові місця посіли:
І місце – Дзюбич Анастасія, вихованка  зразкового художнього колективу, гуртка аплікації соломкою та соломоплетіння «Сонячне сяйво», за роботу «Берегиня» у номінації «Декоративне панно. Площинні об’єкти»;
ІІІ місце – Довженко Олександра, вихованка зразкового художнього колективу, гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки», за роботу «Вакула і Оксана. Вечори на хуторі поблизу Диканьки» у номінації «Ляльки та іграшки».
Творчі роботи педагогів ОБХТ також були високо оцінені та увійшли у число призерів. Призові місця посіли:
ІІ місце – Губська Наталія Михайлівна, керівник «Зразкового художнього колективу» гуртка аплікації соломкою та соломоплетіння «Сонячне сяйво», за роботу «Птахи» у номінації «Декоративне панно. Площинні об’єкти»;
ІІ місце – Ермак-Слєпуха Оксана Олександрівна, керівник «Зразкового художнього колективу» гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки», за роботу «Козак та козачка» у номінації «Ляльки та іграшки».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *