Веселий відпочинок у пришкільному таборі «ЮНІСТЬ» -Уже кілька років поспіль табір «Юність», який діє на базі Підгородненьського НВК № 1, що на Дніпропетровщині, гостинно відчиняє двері у казкову табірну країну, де щоліта відпочивають діти.

Цього року в табір «Юність» зараховують 248 учня, що становить 80% від загальної кількості учнів школи.
Під керівництвом молодих та енергійних фахівців начальника табору Світлани Некраси та заступника начальника табору Альони Чумакової плідно та продуктивно працюють 11 досвідчених вихователів.
Працівники табору забезпечують необхідні умови для повноцінного, змістовного відпочинку й дозвілля дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою і спортом, туризмом, природоохоронною і краєзнавчою роботою, суспільно-корисною працею.
Перебування у таборі проходить за певним режимом. Щодня проводиться ранкова зарядка, лінійки, змагання, прогулянки, ігри та екскурсії. Організовано гурткову роботу з дітьми. Майже щодня з вихованцями табору проводять конкурси, спортивні змагання, до яких діти завзято готуються.
Життя в пришкільному таборі «Юність» є результатом чіткої роботи колективу вихователів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *