Секрети захисту шкіри на відпочинку - solnce kremЯкщо говорити про відповідальне і усвідомлене відношення до краси, здоров’я та молодості, то важливими є три етапи: підготовка шкіри до відпустки, процедури для шкіри під час відпустки та відновлення після відпочинку.

Як підготувати шкіру. Для того щоб шкіра краще сприймала море, сонце і повітря, перед поїздкою днів за 5 краще зробити чистку. Це потрібно для того, щоб очистити пори від шкірного сала. На морі на шкіру впливатиме морська сіль, а на сонці відбуватиметься активізація сальних залоз, тому чистка потрібна для запобігання різних висипів.

Як захистити шкіру на курорті. Перше, про що необхідно пам’ятати, це те, що сонце – найперший руйнівник колагену. Під впливом сонця наша шкіра більш схильна до старіння. Тому, щоб цьому запобігти, необхідно користуватися сонцезахисним кремом. Після того як ви вранці вмилися або витерли обличчя тоніком, молочком, потрібно відразу ж нанести на обличчя сонцезахисний крем.

Якщо ви дотримуєтеся медичних рекомендацій і буваєте на сонці в той час, коли воно найменш активне, підійде крем із SPF-захистом 30-50. Якщо ж ви любите сонце і активно засмагаєте навіть в обідній час, потрібно користуватися кремом з більш високим ступенем захисту SPF-, приблизно 70-100. Крем створює фільтр і захищає шкіру від ультрафіолетових променів. Але він буде неефективним, якщо ви не дотримуватиметесь правил його нанесення. Крем на шкіру потрібно наносити кожні дві години і оновлювати після кожного купання, адже солона вода добре очищує шкіру, позбавляючи її захисту. Увечері, після пляжу, рекомендується нанести на шкіру жирну маску, олію або масний крем. Корисне після засмагання кокосове масло. Можна його також використовувати і під час засмаги – нанести зверху на сонцезахисний крем. Масло водночас і захищає шкіру від сонця, і сприяє гарній рівномірній засмазі. Після “сонячних ванн” кокосове масло добре заспокоює шкіру, надає гарного блиску і аромату. Не забувайте про крем під очі та сонцезахисні окуляри. Окуляри необхідні для того, щоб ви менше мружилися від сонця. Крем під очі слід використовувати більш активно з тієї ж причини.

Як відновити шкіру після відпочинку. Повернувшись з курорту додому, обов’язково зробіть повторну чистку. Це потрібно для того, щоб мінімізувати наслідки впливу солоної води, піску і дорожнього пилу. Також відпочивальники зазвичай дозволяють собі з’їсти щось зайве, через що можуть виникнути висипання. Чистка після курорту допомагає позбутися подібних негативних наслідків.

За матеріалами  ladyТСН.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *