14 червня 2013 року Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко провів нараду з питань підвищення якості підготовки студентів з ІТ-спеціальностей.

У рамках наради, у якій взяли участь Голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко та виконавчий директор асоціації «Інформаційні технології України» Віктор Валеєв, було обговорено результати проведення перевірки рівня підготовки майбутніх фахівців у сфері інформаційних технологій.

Зокрема, Віце-прем’єр наголосив на важливості підвищення якості викладання іноземних мов з метою забезпечення належного рівня конкурентоздатності вітчизняних ІТ-спеціалістів. «Англійська мова для наших студентів має стати розмовною, що дасть можливість для їх подальшої професійної самореалізації», – зазначив К.Грищенко.

На думку Віце-прем’єр-міністра, розвиток інформаційних технологій в Україні як однієї з найперспективніших галузей вітчизняної економіки є передумовою успішного інноваційного зростання України. «Такий розвиток неможливий без модернізації освітянської складової інформаційної сфери», – підкреслив урядовець.

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *