Голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Тоічі Сакатою, який відвідав регіон з метою вивчення процесу теплосанації в районних школах. Відбувається він у межах виконання Кіотського протоколу.

Цей проект – один із найважливіших у співпраці між Україною та Японією. Його загальна вартість – 300 мільйонів євро. Загалом в Україні діє 500 об’єктів, де реалізовуються енергозберігальні технології, 17 з них – на Полтавщині.

Посол відвідав три школи – Радянську (Кобеляцький район), Селещинську (Машівський район), Новосанжарський навчально-виховний комплекс, де завдяки японським інвестиціям відремонтовано вікна. Пан Саката висловив задоволення не лише результатом проведеної роботи, а й теплим прийомом дітей.

Олександр Удовіченко наголосив на важливості подібних проектів: «Нині ми живемо в період економічної рецесії, і бюджетних коштів подекуди не вистачає на утеплення приміщень соціальної сфери. Тому хотіли б, щоб такі проекти були нам більш доступними».

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу