Інтернет шкодить пам`яті - Kids InternetЗа останній час почастішали випадки скарг молоді на погіршення пам’яті. З метою встановлення причин такої тенденції вчені Каліфорнійського університету провели дослідження серед 18 тисяч людей у віці від 18 до 99 років, які скаржилися на погіршення пам’яті. Згідно з отриманими результатами, у молодих людей погіршення пам’яті виникає, найчастіше, через стреси і перевантаження інформацією головного мозку. Водночас, у людей похилого віку це явище обумовлене дегенеративними процесами як в самому мозку, так і в судинах, що забезпечують його кровопостачання.

Відомо, що молодь більшу частину свого часу проводить в Інтернеті, обмінюючись повідомленнями, прослуховуючи музику і переглядаючи фільми. Найчастіше це відбувається одночасно, що і викликає перевантаженість мозку. Відчувши, що пам’ять погіршується, люди починають ковтати всілякі вітаміни, ноотропні препарати та інші стимулюючі речовини. Проте цей підхід неефективний, і краще за все дати мозку можливість просто відпочити.

Було також встановлено, що найбільше потерпають від перевантаження мозку люди до 40-ка років, сфера діяльності і спосіб життя яких пов’язані з комп’ютерними технологіями. Саме тому вчені рекомендують планувати свій день так, щоб у ньому знайшовся й час для відпочинку головного мозку також, а не тільки для роботи.

За  матеріалами МедВести 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *