Через 16 років індійців стане більше за китайців - 761489 3У 2028 р. Індія стане найбільш густонаселеною країною у світі, свідчать дані нового демографічного дослідження, проведеного фахівцями з США.

Своєрідну пальму першості вона відбере у Китаю. Чисельність населення цих двох держав у найближчі роки поступово зрівняється і досягне півтора мільярди осіб, після чого зростання в Індії продовжиться, а в КНР скоротиться.

Наразі  населення Землі становить понад сім мільярдів чоловік, а до 2024 ця цифра вже дорівнюватиме 9,6 мільярди. А рівень народжуваності в країнах, що розвиваються, протягом усього вищезазначеного часу залишатиметься високим, що, у свою чергу, розходиться з попередніми прогнозами.

В ООН давно говорять про те, що перенаселення планети загрожує виснаженням водних ресурсів, вирубкою лісів під пасовища для тварин і голодом. Близько місяця тому організація запропонувала людям вживати в їжу більше комах, щоб уникнути ймовірних проблем з нестачею продовольства. В ООН відзначали, що ті ж коники і сарана найчастіше містять більше поживних речовин, ніж звичні продукти.

Екологи, у свою чергу, нагадали, що якщо сільськогосподарський комплекс працюватиме на всю потужність, то посилення викиду в атмосферу вуглекислого газу та азоту продовжиться. У такому випадку, попередили вони, біди залишилося чекати всього 40 років.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *