Харківський студент годинами сидить на даху гуртожитку, на підвіконні, щоб закарбувати негоду над містом і неймовірні пейзажі Північної Салтівки і Малої Данилівки.

«Ще у школі я любив фотографувати пейзажі й тварин на камеру мобільного. А коли приїхав вступати до ХАІ, побачив у свого двоюрідного брата професійний дзеркальний фотоапарат. І знімки, зроблені з його допомогою, мене так надихнули, що я почав збирати гроші на власну камеру», – згадує Станіслав. За дев’ять місяців тоді ще студент-першокурсник купив свобі «дзеркалку».

Усі родичі Стаса – завзяті фотолюбителі, хлопець без проблем освоїв техніку і майстерність зйомки. «Я живу на дев’ятому поверсі в гуртожитку в районі селища Жуковського, звідки видно і Північну Салтівку, і навіть селище Мала Данилівка. З висоти відкривається надзвичайно мальовничий краєвид, тому більшість кадрів зроблені саме з даху мого гуртожитку. Найголовніше – робити все з душею і відчувати кадр», – радить Стас.

Ще одне улюблене місце фотографа – на підвіконні, в момент, коли починається гроза. За словами хлопця, він може годинами спостерігати за негодою заради хороших знімків, а от його сусіди по кімнаті посміюються над цим, називаючи Стаса «мисливцем за блискавками». Проте зупинятися лише на пейзажах студент не планує: у майбутньому хлопець хоче навчитися професійно фотографувати людей.

Студент із Харкова полює за блискавками з фотоапаратом - 13Студент із Харкова полює за блискавками з фотоапаратом - 16Студент із Харкова полює за блискавками з фотоапаратом - 10Студент із Харкова полює за блискавками з фотоапаратом - 11

За матеріалами СЕГОДНЯ.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *