80 % дітей хворіють через сильний стрес – їм страшно йти до школи - images 13Близько 80 % дітей, які звертаються до педіатрів, хворіють через сильний стрес. Основна причина дитячих потрясінь – необхідність уперше йти в садочок або до школи.

До найпоширеніших психосоматичних хвороб серед дітей лікарі зараховують  астму, діабет та ожиріння. “Гіпертонічна хвороба, виразкова хвороба 12-палої кишки і шлунку, бронхіальна астма, ревматоїдний артрит, нейродерміт, ендокринні захворювання, цукровий діабет, ожиріння”, – розповіла голова Всеукраїнської Асоціації дитячих психіатрів України Людмила Литвин.

25 % діток надто переживають через неприйняття дитячим колективом, погане ставлення вчителів або/та труднощі з навчанням. Недосконалий режим дня також сприяє погіршенню здоров’я дітей, а гіперопіка викликає в дитини високу тривогу за необхідності приймати власні рішення. Щоб допомогти дитині впоратися зі стресом, необхідно залишати їй більше власного простору та часу для ігор. У грі діти заново переживають свої проблеми та краще їх переносять. Як відомо, сильний стрес, перенесений майбутньою матір’ю в перші три місяці вагітності, підвищує ризик розвитку шизофренії у дитини.

За матеріалами ТСН 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *