На засіданні уряду прийнято розпорядження «Про погодження передачі цілісного майнового комплексу Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради в державну власність».

Розпорядженням передбачено передачу з 1 січня 2014 року Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради у державну власність з віднесенням його до сфери управління Міністерства освіти і науки.

Зазначимо, що відповідне розпорядження прийнято з метою реалізації завдань, передбачених Протоколом за результатами засідання Громадської гуманітарної ради з питань підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка під головуванням Президента України Віктора Януковича та Указом Президента України від 11 квітня 2013 року № 257 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка».

Реалізація зазначеного розпорядження дозволить удосконалити освітню та наукову інфраструктури, забезпечити потреби у висококваліфікованих фахівцях гуманітарного та мистецького профілю, а також сприятиме розвитку інтелектуального потенціалу регіону.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу