ICTERI-2013. Запрошуємо на ІХ Міжнародну науково-практичну конференцію - vf619-22 червня 2013 р. у Херсонському державному університеті проходитиме ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках» ICTERI 2013.

Організатори:

Міністерство освіти і науки України;

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України;

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;

Університет Альпен-Адріа, м. Клагенфурт, Австрія;

Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

Запорізький національний університет;

Херсонський державний університет;

DataArt Solutions Inc. 

Конференція об’єднує вчених і практиків, зацікавлених у технологічних досягненнях, бізнес-додатках інформаційно-комунікаційних технологій та інфраструктури. Один із основних напрямків, на якому фокусується ICTERI, – реальні світові потреби, тому авторам пропонують виділити переваги своїх наукових результатів і практичного досвіду для промисловості.

На конференцію подано 60 статей із восьми країн світу, з яких програмним комітетом відібрано 25 найкращих.

На пленарних засіданнях виступатимуть запрошені доповідачі:

1. Wolf-Ekkehard Matzke, MINRES Technologies GmbH, Germany

2. Gary L. Pratt, Eastern Washington University, USA

3. Alexander A. Letichevsky, Glushkov Institute of Cybernetics, Ukraine

Конференція також охоплюватиме 3 семінари:

1. Інформаційні технології у економічних дослідженнях (ITER 2013);

2. Методи та ресурси для дистанційного навчання (MRDL 2013);

3. Алгебраїчні, логічні та алгоритмічні методи системного моделювання, специфікації та верифікації; майданчик для спілкування представників ІТ-компаній.

У 2012 році проведено основну конференцію, 3 семінари (http://www.icteri.org/page/workshops-icteri-2012), а також майданчик для спілкування представників ІТ-компаній.

У ICTERI 2012 (http://www.icteri.org/page/icteri-2012) взяли участь 112 учасників з 8 країн (України, Австрійської Республіки, Білорусі, Фінляндської Республіки, Французької Республіки, Російської Федерації, Словацької Республіки та Великобританії).

На конференції виступили: з основною доповіддю професор Григоріс Антоніу, і професор Мартін Штрекер у якості запрошеного доповідача.

Загалом ICTERI 2012 зібрала 70 робіт, внесених на розгляд.

Програмний комітет конференції (http://www.icteri.org/page/conference-program-committee) відібрав 34 кращі статті з 70, поданих на основну конференцію.

Роботи конференції ICTERI 2012 були опубліковані он-лайн на сервісі CEUR-WS.org і можуть бути переглянуті з http://ceur-ws.org/Vol-848/.

На другому етапі відбору керівний комітет обрав 18 доповідей претендентів на подальший розгляд, з яких 14 кращих були суттєво переглянуті та розширені. Ці роботи ICTERI 2012 після розгляду були опубліковані у збірнику № 347 в Springer, в серії комп’ютерні та інформаційні науки (ІССА).

Матеріали конференції ICTERI 2012 були проіндексовані DBLP (http://dblp.uni-trier.de/), яка є однією з головних міжнародних індексів Computer Science.

Детальна інформація на сторінці конференції http://icteri.org/

Робоча мова конференції – англійська.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *